17 Ağustos 2019 Burç Yorumları

0
1630

17 Ağustos Cumartesi günü burcunuz ne diyor uzman burç yorumcularımızı siz okurlarımız ile Sosyal Bolu’da bir araya getirdik. Günlük burç yorumları okumak ve günlük olarak hayatınızda olacak şeyler hakkında bilgi almak için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU (22 Mart – 20 Nisan)

Uzun zamandır yorgunluğunuz ve sterse dayalı olarak yakınlarınız ve kardeşlerinizle ciddi gerginlikler yaşayabilir öfkeyle yanlış kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz sizlere önerim sakin olmalı ve sağduyunun peşinden gitmelisiniz. Özel hayatınızda bitişler yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara kavuşabilirsiniz. Kararlarınızı alırken başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün herkesin gözü sizin üzerinizde. Dikkatlerin üzerinizde toplandığınız görebilir ve insanların pozitif yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güler yüzünüz birçok problemi aşmanıza yardımcıdır. Fakat bugün, özel yaşamınızda gizliliğe önem vermeli partnerinizin paylaşımlarınıza başkalarının şahit olmamasına özen göstermelisiniz. Aranızda kalması gerekenler dışarıya yansırsa ilişkiniz ciddi anlamda ikinizin de isteği dışında yara alabilir dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 23 Haziran)

Bugün iş yaşamınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir gündesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz. Bugünlerde iletişime önem verin dostlarınızdan gelecek destek sizleri daha da güçlü bir konuma taşıyacak.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Karşı karşıya geleceğiniz yüzleşmelerle güçleneceğiniz bir zaman sizi bekliyor. Gerçekleri en derin haliyle deneyimleyerek ve kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi tamamen görerek öğreneceksiniz. Bu durum sarsıcı olsa da sizi daha iyi şartlara doğru kararlar vermenize ulaştıracak.

ASLAN BURCU  (24 Temmuz – 22 Ağustos)

İş ve özel hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz ve sürekli olarak bir erteleme sürecine gittiğiniz, hedefleriniz için en uygun zaman. Odaklanın, zihninizi hedeflerinize yönlendirin ve buna göre adımlarınızı atın. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Parasal konularda sorunlar önünüze çıkacaktır ama yeni alternatifler de yanı başınızda sizinle olacaktır.

BAŞAK BURCU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Kariyerinizde son derece önemli fırsatlara önemli kapılar açılabilir. Birçok önemli fırsatla karşılaşabilirsiniz. Şartları zorlayarak olumlu gelişmelerin istediğiniz yönde olmasını’da sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelen uyarıları dikkate almış olmanın avantajlarını göreceksiniz. Özel hayatınızda gerginlikler yaşayabilir, Tahammül gücünüzün zayıf olduğu bir dönemdesiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilir öfke ile hareket ederek zararla oturabilirsiniz. Kendi kendinizi zor durumda bırakabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim)

İş hayatınızda keskin ve tutarsız davranışlarınız nedeni ile huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sorunun kaynağı olmamakla birlikte yaptıklarınızdan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kuşkularınızı ve kaygılarınızı sona erdirmediğiniz sürece mutlu olmanız da mutlu etmeniz de imkansız! Sağlığınızla ilgili bir süredir yaşadığınız kaygılar ise boşa çıkıyor, rahat bir nefes alabilirsiniz.

AKREP BURCU (23 Ekim – 22 Kasım)

Son günlerde kendinizi yeniden keşfettiğiniz özel ve keyifli günlerden geçmektesiniz. Kendinize olan güveniniz neler yapabileceğinizi bilerek hareket etmeniz iş ve özel yaşamınızda huzuru yakalamanızı sağlayacak. İş hayatınızda önemli bir teklif alabilir uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir projenizi işverenlerinizden aldığınız destekle hayata geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk’ın heyecanı ruhunuzu sarabilir.

YAY BURCU (23 Kasım – 22 Aralık)

Bugün atacağınız adımlarla insanların dikkatini üzerinize çekip pozitif yaklaşımlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Güler yüzünüz ve iletişime vermiş olduğunuz önem iş hayatınızda olmaz gözüyle baktığınız işlerin bile son derece etkili bir sonuç almanızı sağlayabilir. Yakın çevrenizde bulunan insanların imalı sözleri kıskanç tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Siz bildiğiniz yoldan ayrılmayın.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün hem işinizde hem de ailevi konularda hareketli bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde işinizle ilgili yeni bir gelişme sizin kararınızla çözüme ulaşmayı beklerken akşam saatlerinde de ailenizle ilgili bir sorun yine sizin çözümünüzü bekliyor olacak. Bu yoğun tempo arasında yorgunluk ve stres sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünü gergin bir ruh hali içerisinde geçirebilirsiniz. Sorun siz değilsiniz, sizin dışınızda gelişen olaylar ancak size yansıması bile gerilmeniz için yeterli olacaktır. Sakinliğinizi koruyun ve zihninizi bulandıran her şeyden uzak kalmaya çalışın

BALIK BURCU (20 Şubat – 21 Mart)

Bugün alacağınız yeni bir haberle günün ilk saatlerinden itibaren iş hayatınız’da hararetli bir gün yaşayabilirsiniz. Yeni iş kapıları açılabileceği gibi kayıplar da yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli adımlar atarak verimli bir gün yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise partnerinizle aranıza gireceklerin yaratacağı sorunlar sizi bekliyor. Sakin ve kararlı tutumunuzdan vazgeçmeden karşınızdakileri dinleyip anlamaya çalışın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here