18 Ağustos 2019 Burç Yorumları

0
468

18 Ağustos Pazar günü burcunuz ne diyor uzman burç yorumcularımızı siz okurlarımız ile Sosyal Bolu’da bir araya getirdik. Günlük burç yorumları okumak ve günlük olarak hayatınızda olacak şeyler hakkında bilgi almak için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU (22 Mart – 20 Nisan)

Güne duygusal olarak zinde ve huzurlu bir başlangıç sizi bekliyor olacak . İş ve eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda bu tavrınızı gün boyunca sürdürmelisiniz. Karşılaşacağınız güç oyunları sizi yıldırmamalı yaptığınız işin bilincinde olun ve taviz vermeyin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda ise hissettiklerinizi öfkeye kapılmadan dile getirin emin olun her şey kendiliğinden çözüme kavuşacaktır.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bir süredir duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok. Ancak gözardı ettiğiniz ödemeler birikti, açıkçası sizi bazı sıkıntılı zamanlar bekliyor.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 23 Haziran)

Özgüveninizi kimsenin bozmasına olanak vermeyin. Ailevi ilişkilerinizde huzursuzluk yaratmak isteyen üçüncü şahıslara karşı dikkatli ve korumacı olmayı bilmelisiniz. Özel yaşamınızda, gelecek güzel haberlerle sevinebilirsiniz. Baş ağrılarınız havanın etkisiyle artabilir.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 23 Temmuz)

Bir süredir duygu ve düşünceleriniz mütemadiyen gerileme içerisinde. Geçmişin gölgesini vücuden ve ruhen arındırıp sağlıklı kararlar vermenin vakti geldi. Kendinize karşı adil olun ve yaptıklarınızı sorgulamaktan kendinizi sürekli suçlamaktan kaçının. Özel yaşamınızda ise; anlık kararlar tüm huzurunuzu kaçırabilecek etkiler doğurabilir.

ASLAN BURCU  (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Toplumsal yaşama karşı duyarlılığınız ve mantıklı çözümlerinizle her gün daha bir itibar kazanıyorsunuz. Kendinizi öne koymaktan kaçınmayın. Partnerlik ilişkileri açısından şanslı bir gündesiniz. Ancak fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Derinlik kurulmamış ilişkiler bir anda sonlanabilir.

BAŞAK BURCU (23 Ağustos – 22 Eylül)

Parlak fikirlerinizi kullanarak, özel bir bağ gerçekleştirebilirsiniz. İş ve aile hayatınızda huzur ve refah yanınızdan ayrılmayacak. Özel hayatınızda ise yeni gelişmelere açık olmalısınız. Yeni ve heyecan verici tekliflerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir sorun canınızı sıkabilir. Ciddi bir durum söz konusu olmasa da kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

TERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim)

Son günlerde bir düzine kurgu arasında düşünceleriniz parça parça olmuş durumda. Zihninizde oluşturduğunuz düşüncelerin bazın gerçekle alakası olmayabiliyor. Bu şekilde davranarak sevdiğiniz insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Daha sakin olup gerçekliğe geri dönmeye çalışın. Bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

AKREP BURCU (23 Ekim – 22 Kasım)

Hareketli bir güne sizi bekliyor kendinizi hazırlayın. Sevdiklerinizle dışarı çıkabilir, uzun zamandır yapamadığınız aktivitelere yönelebilirsiniz. Uzun süredir yaşanan yorucu çalışmaların ve gerginliklerin ruhunuzda yarattığı fırtınaları dindirebileceğiniz güzel bir süreçtesiniz, Bol bol dinlenin.

YAY BURCU (23 Kasım – 22 Aralık)

Gerek aşk gerekse özel hayatınızda sıkıntılar yaşayacağınız bir gün olabilir. Tartışmalardan uzak kalmaya özen gösterir ya da olaylara daha ılımlı yaklaşmayı başarırsanız sonuç lehinize olabilir. Mümkünse bulunduğunuz ortamdan kısa sürede olsa uzaklaşmanız daha iyi olacaktır. Özel yaşamınızda da eski sevgilinizden gelecek bir mesaj ya da telefon var olan ilişkinizde sorunlar yaşanmasına sebep olabilir.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Bugün küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün. Ama havalara dikkat, alerjiniz artabilir.

KOVA BURCU (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün aşk hayatınızla ilgili gerginliklere ve ani kararlarla ayrılıklara dikkat etmenizde fayda var Ben merkezli davranışlarınızla partnerinizi üzüyor, ilişkilerinizde yıpranmalara sebep oluyorsunuz. Üzülmemek için anlayışlı ve sabırlı davranmaya özen gösterin. Parasal konularda dikkatsizlikleriniz sorun yaratabilir, dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır.

BALIK BURCU (20 Şubat – 21 Mart)

Bugünlerde duygusal açıdan zirvedesiniz. Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda ise her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Ödemeler konusunda hala bir düzen tutturamadınız, dikkat tehlike çanları çalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here