Arka Sokakların Yakışıklı Oyuncusundan Şok Karar ; “BENİM İÇİN AYRILAN SÜRENİN SONUNA GELDİK”

0
153

13 yıldır hız kesmeden ekranlardan inmeyen polisiye dizi Arka Sokaklar kadrosunda yer alan ve Metin Çoban karakterine hayat veren genç oyuncu Furkan Göksel, diziye veda ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Kanal D’nin 13 yılı geride bıraktığı polisiye dizisi ‘Arka Sokaklar’ın Metin Çobanı Furkan Göksel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda ettiğini açıkladı.

13 SEZONDUR HIZ KESMEDEN DEVAM EDEN DİZİ İLE YOLLARINI AYIRDI

Erler Film’in yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı dizide 13 sezondur Metin Çoban karakterini canlandıran Furkan Göksel diziden ayrıldı.

“BENİM İÇİN AYRILAN SÜRENİN SONUNA GELDİK”

Furkan Göksel diziden ayrıldığını sosyal medya hesabı üzerinden şu not ile duyurdu: “Koskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hala devam eden herkese çok teşekkür ederim.Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İyi ki sizlerle büyümüşüm. İyi ki varsınız…”

“KENDİ SEÇTİĞİM AİLEM”

Metin Çoban karakterinin ablasını canlandıran başarılı oyuncu Yüsra geyik ise paylaşımının altına, “Biz aynı evin içinde büyüdük. Aynı büyüdük. Aynı olduk. Ayrı olamayız. Dert ortağım. Hem kardeşim hem abim, kendi seçtiğim ailem, sen buradasın. Biz buradayız.” notunu düştü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here