Murat Dalkılıç Sevgilisi ile Mi Amor Notuyla Bir Fotoğrafını Paylaştı !

0
246

Aşklarına ikinci bir şans daha vererek tekrardan bir ilişkiye başlangıç yapan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel çiftinden aylar sonra aşk ve samimiyet dolu bir paylaşım geldi. Dalkılıç sosyal medya hesabı üzerinden sevgilisi Hande Erçel ile pozunu “Mi Amor” (Aşkım) notunu düşerek paylaştı.

ZOR ZAMANIN’DA YANINDAN BİR AN OLSUN AYRILMAMIŞTI !

Kanser teşhisi koyulan annesinin tedavi gördüğü zamanlarda annesinin yanında olmak isteyen Hande Erçel, o dönemde’de ilişkileri olan ancak ilişkilerine nokta koyma kararı alan Erçel ve Dalkılıç ayrılma kararları ile gündeme gelmişlerdi. Daha sonra annesini kaybeden güzel oyuncu zor günler geçirmişti ve Murat Dalkılıç ise ünlü oyuncuyu bu zaman diliminde yalnız bırakmamıştı.

ÜNLÜ ÇİFTİN AŞK DOLU POZU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Sıkıntılı günleri geride bırakan ve tekrardan bir şans daha veren çift şimdilerde ilişkilerine hız kesmeden devam ediyorlar. Öyle ki artık aralarındaki ilişkiyi’de kimseden de saklamıyorlar. Geçtiğimiz günlerde “Artık çocuk istiyorum. Bütün arkadaşlarımın çocukları var benim yok. Onlara çok imreniyorum” diye açıklama yapan Dalkılıçın aşk dolu pozu büyük ilgi gördü.

“AŞKIM”

Murat Dalkılıç sevgilisi Hande Erçel ile pozunu “Mi Amor” (Aşkım) notuyla paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here