New York’da Yatmadığım Kalmadı Diyen Model’den Müjdeli Haber !

0
552

Olay yaratan açıklamalarıyla magazin mecrasından adını indirmeyen ünlü model Ashley Graham, sosyal medya hesabı üzerinden hamile olduğunu takipçilerine duyurdu.

31 yaşında olan model Ashley Graham, müjdeli haberi sosyal medya üzerinden sevenlerine duyurdu.

9 yıldır evli olan Ashley Graham ve Justin Ervin, paylaştığı fotoğrafta gülücükler saçan Graham, sevenlerine hamile olduğunu duyurdu.

Graham ise kendi hesabı üzerinden paylaştığı videonun altına şu notu düştü: ”Bugün 9 yıl önce hayatımın aşkıyla evlendim. Dünyadaki en sevdiğim kişi ile harika bir yolculuk oldu! Bugün, büyüyen ailemizi kutlarken, çok mutlu, minnettar ve heyecanlı hissediyoruz! Mutlu yıldönümleri!”

Kıvrımlı fiziği ve modelliğini yaptığı tasarımlı mayolarıyla büyük bir beğeni topladı. Graham, eşi Justin Ervin ile sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Sosyal medya hesabın’da 8 milyona yakın takipçisi olan güzel modelin paylaşımları, hayran kitlesi vasıtasıyla yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor.

Olay itiraflarıyla magazin gündeminden bir an olsun düşmeyen Ashley, kocası Ervin ile tanışmadan önceki erkek arkadaşları için, ”Onlarla yattığım için kaybettim.” demişti.

”Gerçek aşkı bulmak için New York’un yarısıyla yattım” diyen kıvrımlı model, erkeklerin istediklerini aldıktan sonra çok değiştiğini, sırf bu yüzden eşi Justin ile evlenene dek beraber olmadığını anlatmıştı.

Eşiyle bir kilisede tanıştığını söyleyen Ashley, ”Bir dostluğumuz vardı ve bizim için önemli olan iletişimi, güveni arttırmaktı. Elbette cinsel olarak da birbirimize ilgi duyuyorduk ama bunu ağırdan almaya karar vermiştik.”

”Onunla cinsel ilişki nasıl olacak?’ diye endişelenmedim. Bundan çok daha fazlasına odaklanmıştım: Ona güveniyor muyum? Hayatımın geri kalanında birlikte olmak istediğim kişi o mu, gibi.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here