Sahaya Giren Youtuber Göz Altına Alındı! Furkan Yaman , Emre Durmuş , Ali Abdülselam Yılmaz , Cantuğ Özsoy Göz Altında!

0
333

Liverpool ve Chelsea arasında gerçekleşen UEFA Süper Kupa Finalinin 14. dakikasında sahaya atlayan Youtuber Ali Abdülselam Yılmaz ve yanında yer alan youtuberlar Emre Durmuş, Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman ve Y.Y. adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edildi. Ali Abdülselam Yılmaz’ın, ilk ifadesinde”Çok heyecanlandım, bir anda sahaya atladım ve gol sevinci hareketi yaptım” açıklamalarında bulunduğu öğrenildi.

Vodafone Park’ta oynanan Liverpool – Chelsea finalinin 14. Dakikasında bir youtuber sahneye atlayarak Kuzey Tribününe doğru koşmaya başladı. Bir süre sonra güvenlik görevlilerinin yakalaması ardından 4 arkadaşı ile birlikte Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı.

Göz altına alınması ardından sorgulanan Youtuber’ın 4.5 milyon takipçisi olan Ali Abdülselam Yılmaz (25) olduğu öğrenildi.

İlk İfadesini Verdi “Heyecanlıydım” Dedi

Verilen ifadeler ardından Youtuber ifadesinde “Heyecanlandım maçın 14. dakikasında sahaya atladım. Orta sahaya koştum ve gol sevinci hareketi yaptım. Sonra kuzey tribüne doğru koşarken özel güvenlik görevlileri yakaladı. Arkadaşlarım çekim yapmış ondan haberim yok” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here