Sevgilisiyle Yakalandı Gazetecilerin Üzerine Yürüdü !

0
497

Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana dizisine veda ederek ekranların reyting rekortmeni dizisi Çukur’a transfer olan oyuncu Cihangir Ceyhan, sevgilisiyle bir mekan çıkışın’da çekilen fotoğrafını görünce gazetecilerin üzerine yürüdü.

İnternet ortamını altını üstüne getiren Sıfır Bir dizisinde Cio Baba rolüyle kısa sürede hayran kitlesi yakalayan Cihangir Ceyhan, yaptığı hareketle tepki çekti. Ceyhan, kendisini fotoğraflamak isteyen gazetecilerin üzerine yürüdü ve ardından tehditler savurdu.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE SİNİRDEN DELİYE DÖNDÜ

Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana dizisinde performansı ile göz dolduran ardından ekranlarda reytinglere imza atan Çukur’a transfer olan Cihangir Ceyhan, önceki gece sevgilisi ile Karaköy’deki bir mekanda eğlendi. Mekan çıkışı görevlilerden taksi çağırmasını isteyen Ceyhan, gazetecilerin görüntü aldığını fark edince ise sinirlendi.

KAFANI GÖZÜNÜ KIRARIM

Muhabirlerin üzerine yürüyen ünlü oyuncu, “O flaş bir daha patlarsa kafanı gözünü kırarım, o çektiklerini de hemen siliyorsun” sözleriyle tehditler savurdu.

“SANA BU SON UYARIM”

Cihangir Ceyhan, “Şimdi taksiye bineceğim o makine kalkmayacak, sana bu son uyarım” tehdit savurarak sevgilisiyle oradan uzaklaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here