Yeni Apple Watch Seramik Ve Titanyum Olmak Üzere İki Kasa Opsiyonu İle Gelecek !

0
311

Geçtiğimiz gün Apple kullanıcılarına sunulan iOS 13 Beta 7 sürümü, birçok bilgiyi de beraberinde getirdi. Yeni iPhone’ların tanıtım tarihinin içinde gizlenmiş olan sürümde bir bilgi daha gün yüzüne çıkarıldı. Ortaya çıkarılan bu bilgiler arasında;
Yeni Apple Watch modellerin farklı kasa seçenekleriyle geleceğini gösteriyor.

iOS 13 Beta 7’den elde edilen görüntüler, Yeni Apple Watch’ın sahip olacağı bazı kadran görsellerini gün yüzüne çıkartıyor. Saat kadranı görüntüleri, Apple’ın bir seramik ve bir titanyum Apple Watch’u piyasaya sürme hazırlığında olduğunu gösteriyor.

Apple geçmiş modellerinde seramik kasa seçeneğini kullanıcılara sunmuştu. Fakat son çıkardığı Watch Series 4 modelinde seramik modele yer vermemişti. Uzun bir aradan sonra seramik kasa seçeneğini bizlere sunacak. Apple Watch Series 5, aynı zamanda Apple tarihinde ilk titanyum kasaya sahip Apple Watch olacak.

Apple analist Ming-Chi Kuo, yaptığı açıklamalarda Apple Watch Series 5‘in gelecek sonbahar’da piyasaya sürüleceğini açıkladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilginin ortaya çıkması beklentiler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here